Top
tu jest tak inaczej – TUU
fade
68
single,single-post,postid-68,single-format-gallery,eltd-core-1.0,flow-ver-1.3.1,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

tu jest tak inaczej

Obiekt agroturystyczny Rozmaitości znajduje się w Pławnie, w Puszczy Zielonce, około 25 km od Poznania. Otaczająca go natura, otwartość właścicieli – Małgorzaty i Marka Perczyńskich, oraz Czekoladowa Chmura – ciasto, którym częstują gospodarze, sprawiają, że wystarczy przyjechać raz, żeby chcieć wracać.

 

Mieszkaliśmy z mężem w Poznaniu. Otoczenie, w którym pracowałam było dosyć wymagające… Na co dzień spotykałam ludzi przeważnie w eleganckich, czarnych garniturach. Sama zresztą taki nosiłam. Wystarczająco napatrzyłam się na taką rzeczywistość. A że jestem z Mazur i zawsze mnie ciągnęło do natury, to pewnego dnia pojawił się pomysł, żeby kupić coś małego poza miastem i po prostu się przeprowadzić. Zależało nam też, żeby nasz syn Mateusz wychowywał się na wsi.

 

Tu, w sercu Puszczy Zielonki, mieszczą się Rozmaitości. To okolica czterech jezior, nazywana też „płucami Wielkopolski”. Ten piękny teren przyciąga swoim urokiem coraz więcej osób. Jak mówi pani Małgorzata: „Możemy mieć tu swoją Toskanię. Na Zachodzie ludzie przemieszczają się, żeby zobaczyć niezwykłe miejsca czy zaprzyjaźnionego właściciela nawet kilkadziesiąt kilometrów. Dlaczego u nas nie mogłoby tak być? Walczymy z kompleksami.”
Że nie mamy się czego wstydzić, Państwo Perczyńscy udowadniają pięknie. Sami zaprojektowali wnętrza Rozmaitości. Są dokładnie przemyślane i przede wszystkim autentyczne. Mury budynku mają ponad sto lat. Podobnie zresztą jak czarująca, drewniana altana domu z czerwonej cegły, w którym mieszkają. To w nim zakochali się najbardziej, gdy przyjechali tu po raz pierwszy.

 

Rozmaitości
Pławno 17, Murowana Goślina
rozmaitosci.eu

znajdź całość TUU